Najtrudniej jest zawsze podjΔ Δ jakΔ kolwiek decyzjΔ. Tak lub nie.
Trwanie w zawieszeniu pomiΔdzy tymi dwoma krΓ³tkimi sΕowami degeneruje ΕΌycie czasem na wiele tygodni, miesiΔcy, a nawet lat.
Szybka decyzja na tak lub nie zawsze odciΔ ΕΌa i przynosi ogromnΔ ulgΔ oraz determinuje podjΔcie dziaΕaΕ.
Ludzie sami siΔ torturujΔ powtarzajΔ c jak mantrΔ: nieeee, ja siΔ do tego nie nadajΔ, nie uda mi siΔ, jestem szczegΓ³lnym przypadkiem....
Nie zdajΔ sobie sprawy jakiego tempa i sensu nabraΕoby ΕΌycie gdyby przestali samych siebie traktowaΔ jak osoby wymagajΔ ce dodatkowej opieki....
PodjΔcie decyzji nie jest trudne. To my je tak postrzegamy. Podejmowanie decyzji rozwiΔ zuje wszystkie problemy i otwiera wszystkie drzwi.
